Bor Müzik olarak 1955’ten bu yana merkezimiz İzmir’de olmak üzere İstanbul, Antalya, Bodrum başta olmak üzere, Edirne’den Kars’a kadar farklı illerde proje ve tasarımlarımızı hayata geçirdik.

Günümüzde Tüm Türkiye’de etkin olarak Salon Akustiği, Mimari Proje Uygulama Çözümleri, Otomasyon Sistemleri, Sinema Sistemleri gibi alanlarda güçlü teknik ekibimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Lambalı radyo-amplifikatör, hoparlör tamiri vb. ürünler için teknik servis sağlayıcı olarak çıktığımız yolculukta uzun yıllardır enstrüman marketi, ses, ışık ve görüntü sistemleri kurulumu, sahne kurulumları, salon akustiği ve mimari proje alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

BOR Müzik, üretim serüvenine transistörlü radyo imalatı ile başlamış , gelişen teknoloji ve tüketici ihtiyaçları çerçevesinde , 1984 yılında yenilikçi, çağdaş, atılımcı yaklaşımlarla müşterileri üzerindeki güvenilirliğini pekiştiren firmamız , Yeşilyurt ve Altındağ’daki imalathanelerimizde binlerce davul derisi (dragon kalıpları)- kabin sehpası- kontra pedal sehpası- davul pedalı- mikrofon sehpası müşterilerimize sunulmak üzere. hazırlanmıştır. Analog , digital eko, power amplifier imalatı yapılarak gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlanması yapmıştır. 1994 yılında klasik- elektro gitar imalatı ve ihracatı yapılmıştır. Şirketimiz bu süreç içerisinde elektronik evrimi yaşamış ve bu çerçevede, Türk müziği ses ve ritimlerini içeren ritm kaydı, kartı ve disketlerini üretmiştir.

Gümrük duvarlarının kalkmasıyla , ithalata başlayan firmamız, Technics –Wersi- Solton orgların Türkiye dağıtımı ile başlayan distribitörlük serüvenine Mıtello, Selmer, Inter-m – Rico- Labella ile devam etmiştir.Şirketimiz günümüzde Phonic- PSL- Kurzweil- gibi Markaların yanında Prosound- Prolight- Hammer gibi bir çok dünya markasının da toptan satıcısı konumundadır. Uluslararası standartlar ve en üst düzeyde müşteri memnuniyeti hedefi ile , en iyi kaliteye, en ekonomik şartlarda ulaşan, güleryüzlü ve çalışkan kadrosuyla , son teknolojiyle donatılmış servisi ve değişmeyen kalite anlayışıyla sektörde güvenilir firmadır.