Bor, 1955’ten bu yana müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Bunca senedir de büyüyerek varlığını sürdürmesi, müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşıladığının göstergesidir. Bizle yapacağınız herhangi bir proje işinde ilk adımdan son adımına kadar yanınızda durup profesyonel ekiplerimizle konseptinizi gerçekleştiriyoruz.

İŞ ALANLARIMIZ

PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ

Sizin sesinizin gücü bizim sesimizin gücüdür.

Bor; mikserler, amplifikatörler ve ses işlemcilerden hoparlörlere; CD player ve Dijital Playerlar’dan radyoya, tüm programlara uygun mikrofon çeşitlerinden profesyonel kulaklıklara kadar geniş ürün yelpazesi ile sesinizi daha iyi duyuruyor. Güvendiğimiz, profesyonel montaj ekiplerimiz ve özel mühendislik tasarımlarımız ile yanınızdayız. Bor, sizi en profesyonel ses sistemleri ile tanıştırıyor!

ÖNEMLİ OLAN NE İSTEDİĞİNİZ

Gerçekleştirmek istediğiniz projeyi profesyonel ekibimize anlatmanız yeterli. Sonraki aşama en kısa süre içerisinde projenizin hayata geçirilmesi olacaktır. Büyük ya da küçük fark etmez. Bor profesyonel ses sistemleri için önemli olan sizin ne istediğinizdir; konser, stadyum, kongre merkezi, cafe, tiyatro ya da davet ve kabulleriniz… Bor profesyonel ses sistemlerini tercih edin. Sesiniz bizimle çok daha net ve gür olacaktır!

PROFESYONEL SAHNE VE AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Bir ressamın tuvalini renklerdirdiği gibi sahnenizi renklendiriyoruz ve aydınlatıyoruz. Robot ışık, moving head, spot ışık, kontrol masası, dimmer, dmx spliter, takip spotu ve sis makinesinden oluşan profesyonel ürünlerimiz sizlerin hizmetindedir.

TİYATRAL IŞIKLARIMIZIN SINIRLARI, HAYAL GÜCÜNÜZDÜR

Seyirciyi büyülemek sahneye çıkanların, sahneyi çıkanları büyülemek de bizim işimiz.

En kuvvetli hafızanız olan görsel hafızanızın, unutamayacağı görüntülerin arkasındaki ışık olmak ve ufukları genişletmek için varız. Çağın teknolojisini takip ederek, görsellik ve sanat icra edilen sahneleri aydınlatıyoruz.

BAŞARIYA ULAŞIN

Bor, konser robot ışıklarından sis makinesine, takip ışıklarından dimmerlere dek profesyonel sahne sistemlerinde ayrıcalıklı seçenekler sunuyor. Strobe ışık, lazer, gökyüzü tarayıcısı, hareketli robot gibi efekt sistemleri ve sanatsal aydınlatmalar ile size hayallerinizi gerçekleştirme fırsatını sunuyor. Fresnel, pc spot, takip spot, par cans, brandoor gibi spot aydınlatma cihazları ile daha rahat hareket ediyorsunuz. Kontrol masası, led ve diğer aydınlatma teknolojileri ile her şeye kolayca ulaşabiliyorsunuz.

EN İYİSİ

En kaliteli ürünler ve en kaliteli ekiplerle çalışıyor, güveninizi kazanıyoruz.

Bor, hayal gücünüze güveniyor, özel tasarım entegrasyonu ile tiyatro, konser, animasyon, sahne performansı ve daha birçok alanda hayallerinizi gerçekleştiriyor. Dediğimiz gibi, sınırlarımız hayal gücünüzün sınırlarıdır.

GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Görsel sistemler, görsel iletişim araçları ve video data projeksiyon sistemleri, LED ekran teknolojileri, videowall, görsel sunum sistemleri ve tamamlayıcı ekipmanları içeren geniş çaplı ekran teknolojilerini de bizden alailirsiniz.

AKLINIZDAKI GÖRÜNTÜYÜ OYNATALIM

Siz bize görüntüyü verin, biz istediğiniz zeminde oynatalım. Profesyonel ekiplerimiz bunun için eğitildi. Biz seçenekleri sunuyoruz, tek yapmanız gereken seçmek.

EN İYİLER

Tamamlayıcı ekipmanları ile birlikte Led Ekran seçenekleri, videowall veya projeksiyon cihazları ile görüntü artık mekandan uzaklaşıyor ancak gerçeklik boyutuna daha da yaklaşıyor. Gökyüzünde dahi en gerçekçi görüntüleri izleme fırsatını sunuyoruz.

KONFERANS VE SİMULTANE TERCÜME SİSTEMLERİ

Bor konferans ve simultane tercüme sistemleri; toplantılarınızda, konferanslarınızda sizin sesinizi en doğru şekilde duyurmayı amaçlarıyor. Anlık hatalara bile mahal vermeyen profesyonel ekiplerimiz hizmetinizde. Yanınızda aradığınız şey, profesyonelliğinize yakışır bir profesyonellik ise doğru adrestesiniz.

İLETİŞİMİNİZ KOPMASIN

Düşüncelerinize ve isteklerinize tercümanız.

İnsanları diğer canlılardan ayıran en önemli özellik iletişimidir. İletişim doğru anlaşmayı gerektirir. Sesinizi iyi iletemezseniz iletişimi sağlayamazsın. Siz sadece düşüncelerinizi dile getirin biz sizin sesinizi iletiriz. Hem de istediğiniz dilde!

EN İYİLER

Dünya geliştikçe profesyonelleşmek için iletişim kurduğunuz dil sayısı da artıyor.Her dili öğrenmenin mümkün olmadığı dünyamızda sizi çok büyük bir dertten kurtarıyoruz. Siz kendi dilinizde rahatça konuşun, geri kalan kısım uzman ekiplerimizin sağladığı profesyonel simultane tercüme sistemlerinde!

En iyilerle çalışmasaydık burda olamazdık.

OTOMASYON SİSTEMLERİ

Bor Otomasyon Sistem Entegrasyonları; rahat kullanım, zamandan ve enerjiden tasarruf, uygun maliyet sağlamak için tek bir sistem altında en iyi ses, görüntü, ışık ve display teknolojilerini topluyor. Temel donanım ve yazılım uygulamaları ile tek kumandadan kullanılmasını sağlar. Biz yanınızdayken neden olmasın?

YÖNETİN

Elinizin altındaki teknolojileri tek tek farklı yerlerden kontrol etmenize gerek yok. Vaktiniz bizim için değerli. Bizi seçin ve size tüm teknolojileri tek kumandada yönetme imkanı sunalım. Bütün elektronik sistemlerin tek bir merkezden yönetebilir ve işletme ihtiyaçlarınıza göre optimize edebilirsiniz. otomasyon sistemleri ile kolay kullanımı, sistem güvenliğini ve yüksek performansı garanti altına alıyoruz. Böylece kullanırken oluşabilecek hataları önlüyor servis, yedek parçak vs. maliyetlerden sizi kurtarıyoruz.

EN İYİLER

Şirket ve profesyonel ekip deneyimlerimiz sayesinde doğru yapılması gereken işleri en doğru şekilde yapıyoruz. Zor kelimesine sözlüğümüzde yer vermiyoruz. Başarıyoruz. Size teknolojiyi yönetme imkanı sunuyoruz!

TV – RADYO KAYIT VE CANLI YAYIN SİSTEMLERİ

Bor, 1955’ten beri büyümekte ve büyümeye de devam etmektedir. Profesyonelliğimiz müşterimizin memnuniyetinden ve geniş iş alanlarımızdan gelir. Profesyonel kayıt ve broadcast sistemleri konusunda da Bor sizin yanınızda.

UZAYDA DAHİ SESİNİZ OLALIM

Gelişen teknoloji artık uzaydan bile görüntü sağlıyor. Telefonunuzdan çektiğiniz bir video uzaya çıkıp ordan dünyanın öbür ucuna ulaşıyor. İletişim değişmese de iletişimin sağlanma şekli değişiyor. Televizyon ve radyolar milyonlarca insana hitap edebiliyor. Biz sadece milyonlara hitap etmenizi sağlıyoruz

EN İYİLER

Milyonlara sesinizi duyurabilmeniz için gelişen teknolojiyi takip etmeniz gerekiyor. Rekabetten geri kalmamak için sürekli yenilenmeniz gerekiyor. Bor müzik sizi bu dertten de kurtarıyor. Bizi seçin ve profesyonel ekiplerimiz teknolojinizi sizin için güncellesin.