Günümüzde Müzik, Eğlence, Gösteri Ekipmanları Endüstrisi, teknolojilerinin hızla yenilendiği ve değiştiği birkaç sektörden biridir. Bu alanda arzu edilen profesyonel hizmeti sunmanın ön koşulu; endüstrinin her alanına geniş bakış açısı ile yaklaşmaktır.

Her geçen gün yenilenen bilgileri etkin şekilde kullanmak; yerinde, doğru seçimlerle uygun ürünleri ve sistemleri müşterilere sağlamaktır.Yukarıda, kusursuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla sözünü ettiğimiz bütün bu unsurları olmazsa olmaz koşullar olarak kabul ediyoruz.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için yeni teknolojileri devamlı inceliyor, geliştiriyor ve uyguluyoruz.Bu doğrultuda yıllardır bize gösterilen ilgi ve tercih, bizler için en büyük kazanımdır.

Her geçen gün değişen ve genişleyen bu alanda, yenilenen ve giderek artan ihtiyaçların ortaya çıktığının farkındayız. Bu ihtiyaçların temininde, karar vermeden mutlaka bizim tecrübemizden yararlanın.

Bor Müzik, uzman mühendis ve teknik kadrosuyla müşterilerine sorunsuz, anahtar teslim elektrik taahhüt, proje, mühendislik, danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri vermektedir.

Bor Müzik olarak sanayi tesisleri, alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller, toplu konutlar, iş merkezleri, kongre merkezleri ve spor tesisleri gibi alanlarda faaliyet göstermekteyiz.  

Faaliyet Alanlarımız

·         Ses, Işık ve Görüntü Sistemlerinin kurulum danışmanlığı, tesis ve taahhüt edilmesi

·         Tiyatro Salonları, Konser Salonları, Toplantı Salonları, Açık Alan Seslendirme Sistemleri

·         Fuar Alanları Elektronik Sistemleri Projelendirme

·         A.V.M. Genel Yayın ve Anons Sistemleri

·         A.V.M. Canlı Performans Ekipmanları

·         Alışveriş Merkezleri Sahne Podyum-Led –Işık Sistemleri

·         Görüntü Sistemleri Projelendirilmesi

·         Lazer Sistemleri

·         Simultane Sistemleri 

·         Video Konferans Sistemleri

·         Genel Ses Yayın Sistemleri Projelendirme ve Uygulamaları

·         PA Sistemleri Projelendirme ve Uygulaması

.     Ses Kayıt Sistemleri Projelendirmesi ve Uygulaması