it

kiralamavesahnekurulumu
acoustic
sesışık
previous arrow
next arrow

Işılay Saygın Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi

Mimari Akustik Tasarım Danışmanlık: Akustik tasarım ve projelendirme hizmetimiz, iç mimari projelendirmenin yanı sıra akustik konforun sağlanmasına yönelik detaylı tasarım çalışmalarını kapsamaktadır.

Elektroakustik tasarım- Ses Sistemi Tasarımı: Ses destek sistemlerinin hesaba katılmadığı bir akustik tasarımın doğru sonuçlar vermesi beklenmemelidir. Bu yüzden hacimin kullanım amaçları doğrultusunda ihtiyaç duyulan ses seviyesine ulaşmak ve akustik olarak da bu sistemi desteklemek için bu sistemlerin birlikte tasarlanması uygundur.

Akustik Rapor: Akustik Rapor Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan “Binaların Gürültüye Karşı Korunması Hakkında Yönetmelik” kapsamında yapı ruhsatı aşamasında istenen bir belgedir. Analiz sonucu elde edilen değerler ile yönetmeliğe göre binanın hangi akustik sınıf değerlerini karşıladığı belirlenir.

Akustik Proje: Binalarda ses yalıtımına dair detay çözümleri içerir. Daha büyük ölçekli projelerde gereklidir.

Bina Akustiği: Toplu yaşam alanlarında, yaşam kalitesini belirleyen unsurların başında akustik konfor gelir. Mekanik gürültülere karşı önlemler zamanında alındığı takdirde huzurlu ve kişisel yaşam alanları korunmuş olur.


Akustik Mimari ve Tasarım Danışmanı Müh. Aslı KILINÇ
İletişim: 0533 773 04 48